Toast Messages (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
