Toast Messages (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Close
km: បិទ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់
