Toast Messages (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Position
ro: Poziție

en: Close
ro: Închideți

en: Duration
ro: Durată

en: Show
ro: Arată

en: Hide
ro: Ascunde
