Toast Messages (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: General
ru: Общий

en: Position
ru: Позиция

en: Close
ru: Закрыть

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Show
ru: Показать

en: Extras
ru: Дополнительные

en: Hide
ru: Скрыть

en: Slide Up
ru: Скольжение вверх

en: Close Button
ru: Кнопка Закныть

en: Library
ru: Библиотека
