Toast Messages (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: General
sk: Všeobecné

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Duration
sk: Trvanie

en: Show
sk: Zobraziť

en: Hide
sk: Skryť

en: Library
sk: Knižnica
