Toast Messages (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: General
te: సాధారణ

en: Position
te: స్థానం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Duration
te: నిడివి

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు
