Toast Messages (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: General
th: ทั่วไป

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Close
th: ปิด

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน
