Toast Messages (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
