Toast Messages (1.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Show
bo: སྟོན

en: Hide
bo: སྦས་པ
