Toast Messages (1.0.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: General
hu: Általános

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Close
hu: Bezár

en: Duration
hu: Időtartam

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Extras
hu: Extrák

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Library
hu: Könyvtár

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép
