Toast Messages (1.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: General
ja: 全般

en: Position
ja: ポジション

en: Close
ja: 閉じる

en: Duration
ja: 期間

en: Show
ja: 表示

en: Hide
ja: 非表示

en: Library
ja: ライブラリー
