Toast Messages (1.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: General
sv: Allmän

en: Close
sv: Stäng

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Show
sv: Visa

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Hide
sv: Dölj

en: Library
sv: Bibliotek
