Toast Messages (1.0.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Linear
pl: Liniowy

en: General
pl: Ogólne

en: Position
pl: Pozycja

en: Close
pl: Zamknij

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Show
pl: Pokaż

en: Extras
pl: Dodatki

en: Hide
pl: Ukryj

en: Library
pl: Biblioteka
