Toast Messages (1.0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: Duration
ca: Durada

en: Show
ca: Mostra

en: Hide
ca: Oculta

en: Library
ca: Biblioteca
