Toast Messages (1.0.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Linear
es: Lineal

en: Position
es: Posición

en: Close
es: Cerrar

en: Duration
es: Duración

en: Show
es: Mostrar

en: Hide
es: Ocultar

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Library
es: Librería

en: Show Duration
es: Mostrar duración
