Toast Messages (1.0.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: General
hr: Općenito

en: Position
hr: Pozicija

en: Duration
hr: Trajanje

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij
