Toastify (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Top
bo: འགོ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Duration
bo: དུས་ཡུན
