Toastify (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Top
sl: Na vrhu

en: Error
sl: Napaka

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Color
sl: Barva
