Toastify (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Top
be: Верх

en: Error
be: Памылка

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Warning
be: Увага

en: Color
be: Колер

en: Duration
be: Працягласць
