Toastify (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Top
hy: Վերև

en: Error
hy: Սխալ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Color
hy: Գույն
