Toastify (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Top
cs: Nahoru

en: Error
cs: Chyba

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Warning
cs: Varování

en: Color
cs: Barvy

en: Duration
cs: Trvání

en: Color 2
cs: Barva 2
