Toastify (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Error
da: Fejl

en: Bottom
da: Bund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Warning
da: Advarsel

en: Color
da: Farve

en: Position
da: Placering

en: Duration
da: Varighed

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
