Toastify (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Error
km: កំហុស

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
