Toastify (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Error
lv: Kļūda

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
