Toastify (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Error
ro: Eroare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Warning
ro: Avertizare

en: Color
ro: Culoare

en: Position
ro: Poziție

en: Duration
ro: Durată

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
