Toastify (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Warning
th: การเตือน

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Duration
th: เวลาสอบ
