Toastify (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
