Toastify (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Error
eo: Eraro

en: Custom
eo: Propra

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Direction
eo: Direkto
