Toastify (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Custom
es: Personalizado

en: Warning
es: Advertencia

en: Position
es: Posición

en: Duration
es: Duración

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Horizontal position
es: Posición horizontal

en: Direction
es: Dirección

en: Primary color
es: Color principal
