Toastify (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Error
et: Viga

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Warning
et: Hoiatus

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: Duration
et: Kestus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Direction
et: Suund
