Toastify (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Error
fi: Virhe

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Warning
fi: Varoitus

en: Color
fi: Väri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Duration
fi: Kesto

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Direction
fi: Suunta
