Toastify (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Error
gu: ભુલ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Color
gu: રંગ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
