Toastify (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Error
hu: Hiba

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Color
hu: Szín

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Duration
hu: Időtartam

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Direction
hu: Irány

en: Progress bar color
hu: Folyamatjelző sáv színe
