Toastify (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Error
id: Kesalahan

en: Bottom
id: Dasar

en: Custom
id: Tersuai

en: Warning
id: Peringatan

en: Color
id: Warna

en: Position
id: Posisi

en: Duration
id: Durasi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Direction
id: Arah
