Toastify (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Center
mr: मध्य

en: Error
mr: तृटी

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान

en: Direction
mr: दिशा
