Toastify (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Error
sq: Gabim

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Color
sq: Ngjyra

en: Direction
sq: Orientimi
