Toastify (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Error
sv: Fel

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Warning
sv: Varning

en: Color
sv: Färg

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Direction
sv: Riktning
