Toastify (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Top
te: పైన

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం

en: Duration
te: నిడివి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Direction
te: దిశ
