Toastify (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Error
ast: Fallu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
