Toastify (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Center
az: Mərkəz

en: Error
az: Səhv

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Duration
az: Müddət

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Direction
az: İstiqamət
