Toastify (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Error
eu: Errorea

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: Duration
eu: Iraupena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Direction
eu: Helbidea
