Toastify (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Error
jv: Salah

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Warning
jv: Weling

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Direction
jv: Arah
