Toastify (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Center
kk: Орта

en: Error
kk: Қате

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Color
kk: Түс

en: Direction
kk: Бағыт
