Toastify (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
