Toastify (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Error
ku: هەڵە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
