Toastify (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Error
pl: Błąd

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Color
pl: Kolor

en: Position
pl: Pozycja

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Direction
pl: Kierunek

en: Primary color
pl: Główny kolor

en: Color 2
pl: Kolor 2
