Toastify (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Center
ps: منځ

en: Error
ps: تیروتنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
