Toastify (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Error
sk: Chyba

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Warning
sk: Varovanie

en: Color
sk: Farba

en: Position
sk: Pozícia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Direction
sk: Smer
