Toastify (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Error
vi: Lỗi

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Color
vi: Màu sắc

en: Position
vi: Vị trí

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Direction
vi: Hướng
