Toastify (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Warning
ca: Avís

en: Position
ca: Posició

en: Duration
ca: Durada

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Direction
ca: Direcció
